Корзина
94 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070

Обприскування саду.

Обприскування саду.

Обприскування саду. Обприскування саду після цвітіння. Весняна обробка плодових дерев. Обприскування саду залізним купоросом. Обробка саду ранньою весною. Обробка дерев і чагарників. Обприскування дерев шкідників. Обприскування саду ціна. Догляд...

Основне призначення обприскування саду - знищення шкідливих комах та їх личинок, а також профілактика захворювань рослин.

Основними шкідниками садів у Києві та Київській області є різні види щитівки ( каліфорнійська, сливова, фіолетова, акацієва ), яблунева плодожерка, яблуневий квіткоїд, яблунева міль, яблунева Мідяниця, плодожерка, стеклянница, тля, кільчастий і непарний шовкопряд, казарка, плодові кліщі, бояришніца, листовертка, довгоносик. З хвороб найбільші неприємності доставляють парша, чорний рак, гниль, борошниста роса.

Обприскування саду з метою боротьби з шкідниками і боротьби з хворобами рослин в саду проводяться кілька разів протягом року: профілактичне обприскування саду роблять ранньою весною і пізньою осінню, лікувальне - у міру виникнення необхідності.

Перед осіннім обприскуванням проводять ряд додаткових профілактичних заходів - збирають опале листя, зчищають зі стовбурів дерев отмершую кору і все це спалюють. Подібні заходи сприяють знищенню комах - шкідників, які розташувалися там на зимівлю. Стовбури і основні гілки дерев рекомендується обмазати розчином вапна та глини. Це охоронить кору від різких перепадів температури взимку і ранньою весною. Додавання в побілку отрутохімікатів служить хорошим засобом відлякування гризунів - мишей і зайців.

Навесні плодові дерева, кущі агрусу та смородини обприскують до розпуску нирок. У цей період борються з такими шкідниками, як щитівки, медяниці, листовійки і тлі. Трохи пізніше дачну ділянку обробляють від кліщів. Для посилення ефекту боротьби з кліщами рекомендується вирубати дикі зарості чагарників навколо ділянки і знищити бур'яни по всьому його периметру.

Після цвітіння, в період формування плодів, проводиться ще одне обприскування плодових дерев і чагарників, на цей раз від гризуть видів комах - гусениць, довгоносиків. При масовому розмноженні шкідників днів через 15-20 проводять повторне обприскування від шкідників. В цей же час рекомендується обприскування дерев бордоською рідиною для профілактики такого захворювання, як парша .

Протягом усього літа за деревами і чагарниками слід уважно стежити і при перших же ознаках захворювання зрізати і спалити засохлі і хворі гілки. Проводять чергові профілактичні роботи по боротьбі з шкідниками - на деревах влаштовують ловчі пояси, які виготовляють з мішковини або інших підручних матеріалів. З ловчих поясів регулярно вибирають заповзли туди гусениць і знищують їх. У профілактичних цілях також регулярно очищають сад від гнилих плодів і падалиці . Ефективним засобом боротьби з борошнистою росою є обприскування чагарників розчином залізного купоросу. Не слід забувати і про обприскування квітів - тоді вони будуть радувати своїм цвітінням весь сезон.

Значно знижує кількість шкідливих комах і ймовірність захворювання рослин боротьба з бур'янами. Боротьба з бур'янами значно спрощується завдяки застосуванню сучасних хімічних препаратів. Хімічні елементи, потрапляючи на листя, проникають по стеблу в кореневу частину рослини, і через деякий час бур'ян гине. Обробка ділянки від бур'янів може проводитися кілька разів за сезон, залежно від зараженості ділянки.

Само обприскування саду проводять в безвітряну, краще похмуру погоду. При роботі з хімікатами необхідно суворе дотримання всіх правил безпеки, описаних в інструкціях до даного засобу, і обов'язково використання спеціальних засобів захисту - респіраторів, окулярів, халатів, рукавичок. Необхідно також дотримуватися точні пропорції, рекомендовані інструкціями.

Правильно підібрати необхідні препарати для обприскування саду і провести на високому професійному рівні всі необхідні роботи в вашому саду готові досвідчені фахівці нашої компанії.

Опрыскивание деревьев. Обприскування дерев.

Другие статьи
 • Сколько стоит скосить траву Киев
  Сколько стоит скосить траву Киев
  Покос травы в весенне осеннее время является главной составляющей услугой для содержания в чистоте придомовых территорий, придорожных зон, парковых зон и т. п. Выкос травы и бурьяна осуществляется разным оборудованием и оценивается...
  Подробнее
 • Услуги щепореза
  Услуги щепореза
  Аренда щепореза и дробилки веток Киев. Наверняка многие видели у входа в рестораны, гостиницы, дома отдыха, туристические базы разноцветную щепу декоративную, используемую в дизайне территории. Она применяется для организации тематической ...
  Подробнее