Кошик
110 відгуків

Услуги спецтехники Комплексные работы

+38 (098) 159 0 159
+380 (44) 531-88-75
+380 (67) 409-30-70
Вітрина

Услуги спецтехники Комплексные работы

ТОВ Компаньйон Плюс – Ваш кращий бізнес-партнер

Послуги, супутні будівництва, благоустрою територій та ремонтно-будівельних робіт, що надаються нашою компанією, спрямовані на якісний сервіс.

Послуги будівельної спецтехніки застосовуються на початковій стадії будівництва об'єкта. Так само важлива якісна підготовка території до зведення будови.

Протягом усіх циклів ремонтних робіт утворюються будівельні відходи.

Наша компанія готова взяти на себе вирішення всіх завдань, пов'язаних з доставкою будівельних матеріалів, вивезенням сміття, прибиранням територій, пристроєм та монтажем підземних комунікацій.

Послуги спецтехніки супроводжують масу робіт з благоустрою територій.

Комплексні роботи нашої компанії мають на увазі застосування будівельної техніки, професійного інструменту та обладнання.

Наші фахівці гарантують якість виконання робіт і дотримання термінів.

Оренда спецтехніки

Від нашої компанії сприяє швидкому і якісному виробництву будівельних робіт. Парк нашої техніки постійно оновлюється. Ми використовуємо найсучасніше обладнання.

Оренда автокранів

Автокрани від 10 до 50 тонн дозволяє провести різні вантажні роботи на будь-яких висотах і відстанях.

Оренда автокрана Київ

Оренда автовишок

Від 17 до 40 метрів дозволяє подати спеціаліста з інструментами на висоту до 40 метрів або відстань до 20 метрів. За допомогою послуг автовишок висотні роботи виконуються швидко та без проблем, наприклад видалення дерев з автовишки.

Оренда автовишки Київ

Оренда кран-маніпуляторів

Дозволяє здійснювати доставку вантажів з навантаженням і розвантаженням без застосування автокрана. Мобільність цієї техніки дозволяє проводити роботи і в якості крана і як вантажівки.

Послуги кран маніпулятор Київ

Оренда екскаваторів

Від нас дозволить Вам без всяких турбот виконати нульовий цикл робіт на будівельній ділянці, розробку котлованів, риття траншей, викорчувати пні і занурити все необхідне на наші самоскиди для вивезення.

Оренда екскаватора Київ

Оренда бульдозерів

Дозволяє планувати території ділянок, переміщувати ґрунт на територіях, вирівнювати території з великою площею, планувати сыпуче матеріали.

Оренда бульдозера Київ

Оренда самоскидів

Використовується нашими Замовниками не тільки для вивезення сміття та снігу, а й для доставки будівельних матеріалів. Так само наші самоскиди здійснюють буксирування вагончиків на зчепленні.

Оренда самоскида Київ

Вивіз будсміття

Вивезення снігу

Оренда автобетононасосу

Від нашого підприємства застосовується для подачі бетонної суміші на відстані та висоту до 30 метрів.

Оренда міксера бетономішалки

Оренда бурових установок

На базі екскаваторів застосовується для монтажу опор і парканів.

Оренда ямобура

Оренда вантажних автомобілів

Різного типу і вантажопідйомності надають нашим Клієнтам максимально оптимальний вибір транспорту для здійснення перевезень вантажів і доставки.

Оренда довгоміра Київ

Послуги трала

Вантажні автомобільні перевезення

Які ми виконуємо, здійснюються як по Києву, так і по Україні. Для цієї роботи ми надаємо послуги самоскидів, послуги довгомірів, послуги тралів.

Транспортні послуги

Від нашого підприємства допомагають здійснити любу перевезення вантажу або доставку дуже швидко за будь-яку форму оплати.

Перевезення вагончиків

Перевезення мафів

Вантажно-розвантажувальні роботи

Ми здійснюємо нашими автокранами, телескопічними навантажувачами, вилковими навантажувачами і ручним способом, в залежності від обсягу та умов робіт.

Доставка самоскидами

Вантажопідйомністю до 40 тонн дозволять оперативно доставити сипучі матеріали або будь-які будівельні матеріали з можливістю задній або бічній вивантаження.

Доставка грунту

Доставка будсміття на підсипку

Органічні добрива

Добрива у вигляді кінського і коров'ячого гною сприяють поліпшенню родючості грунту на городах і полях.

Доставка рослинного грунту

Грунт рослинний, чорнозем, торф, глина, камінь, щебінь, бій цегли та бетону

Можуть бути доставлені Вам на об'єкт по дзвінку.

Доставка чорнозему

Дрова

Дрова колоті ми доставляємо нашими самоскидами складеними на кузові.

Асфальтування

Ми пропонуємо як на великих, так і малих площах. З допомогою нашої Ваші території ми швидко наведемо порядок.

Бетонні роботи

Бетонування комплексі з застосуванням нашої спецтехніки дозволяють в прискореному темпі виконувати бетонування будь-яких площ. Пристрій бетонних фундаментів і бетонування доріжок так само не складе для нас труднощів.

Демонтажні роботи

Демонтаж від нашої технікою і з допомогою наших спеціалістів в комплексі з сучасним обладнанням проводяться оперативно і з дотриманням всіх норм по техніці безпеки.

Знесення будинку

Демонтаж будівель

Алмазне свердління і різання бетону

Ненаголошеним способом і без пилу виконується з водою і без подачі води. Влаштування отворів, свердління отворів під витяжку, різка штроб. Ремонт та перепланування приміщень супроводжують різання й свердління бетону, без яких неможливо провести монтаж комунікацій, розширити отвір, змонтувати кухонну витяжку або сантехніку.

Свердління бетону

Різка бетону

Різка асфальту

Отвір в стіні

Знесення будівель Демонтаж будівель

Комплексно виконуємо з ручною силою і спецтехнікою. Навантаження і вивіз будівельного сміття. Предстроительная підготовка ділянки проходить з видаленням дерев і пеньків на земельній ділянці. У деяких випадках необхідно провести демонтаж старого будинку. В кінцевому результаті прибирання ділянки проводиться планування.

Демонтаж старих будівель

Демонтаж дачного будинку

Вивіз будівельного сміття

Самоскидами вантажопідйомністю до 30 тонн і об'ємом кузова до 24 кубометрів.

Вивезення гілок та пнів

Вивіз будівельного сміття

Прибирання територій

Передбачає комплексний підхід нашим підприємством.

Клининговые услуги и услуги уборки

Услуги уборки территорий

Услуги уборки после строительства и ремонта

Уборка и вывоз снега

Услуги очистки снега в Киеве и Киевской области.

Услуги уборки снега и вывоза снега и льда

Весь перечень работ, что охватывает услуги уборки осуществляется нами комплексно. Механизированная уборка снега и уборка снега вручную, работы, которые мы выполняем круглосуточно. Вывоз снега оперативно нашими самосвалами. Расчистка снега обеспечивает комфорт и безопасность передвижения.

Уборка снега

Вывоз снега

Уборка снега трактором

Уборка и вывоз снега

Аренда снегоуборочной техники

Видалення, обрізка дерев

З автовишки та з залученням наших арбористов. Корчування пнів з вивезенням гілок і коренів. Корчування пнів екскаватором і ручна.

Спил дерев старих, сухих, аварійних. Спилювання дерев на кладовищі. Сезонна обрізка дерев.

Розчищення ділянки від рослинності та сміття виконується професійним сучасним інструментом, якість якого гарантує безперебійне проведення робіт і прискорені терміни.

Прибирання ділянки

Покіс трави

Корчування пнів

Послуги знищення рослинності

Охоплюють видалення дерев, покіс трави та бур'яну, корчування пнів

Видалення дерев

Кронування дерев

Послуги по догляду за рослинами

Догляд за садом нашими садівниками.

Обрізка саду, догляд за ділянками

Послуги садівника

Послуги різноробочих Ручні роботи

Наші вантажники дозволяють оперативно виконати будь-які ручні роботи нашими вантажниками і різноробочими.

Земляні роботи

Землерийні роботи це копка котлованів, риття траншей, земляні роботи вручну. Ці роботи ми виконуємо на високому професійному рівні. Комплекс землерийних робіт від нашої компанії супроводжується монтажем підземних конструкцій (септиків, колодязів, ям).

Риття котлованів

Копка траншей

Колодязі

Колодязь питний

Колодязь каналізаційний. Монтаж, пристрій стічних ям та септиків. Пристрій кололдца. Монтаж септика. Земляні роботи вручну. Швидко і якісно.

Після розчищення ділянки ми готові його залишити прибраним і захищеним.

Паркани

Паркан з профнастилу

Бетонні і дерев'яний. Монтаж огорож «під ключ». Пристрій воріт і хвірток. Паркани на фундаменті і опорах. Оренда ямобура для влаштування огорожі.

Наші роботи допоможуть заощадити Ваш час!

 

 

 

Місцезнаходження компанії

Услуги, сопутствующие строительству. Сопровождение строительных работ. - услуги спецтехники Киев, аренда строительной техники, стройтехники. - землеройные работы (котлованы, траншеи, планировка, засыпка территорий). - услуги автокранов (10-40т), автовышек (17-32м), экскаваторов (0,25-1,2 м. куб). - работа гидромолота (0,3-1,2т), самосвалов (5-15т), погрузчиков (075-1 м. куб). - устройство, монтаж подземных коммуникаций, пайка труб в стык. - кронирование, обрезка, вырубка деревьев, спил, удаление аварийных деревьев. - корчевание пней, удаление пней, уборка кустарников, вывоз веток, листьев. - уборка территорий, зачистка от мусора, зарослей, снега, льда, погрузка, вывоз. - бетонные работы, бетонирование, углубление, усиление фундамента. - снос строений, домов, разрушение зданий, сооружений, вывоз строительного мусора. - устройство проемов, ниш, отверстие в стене, алмазная резка, сверление бетона. - внутренний демонтаж, снос перегородок, разрыхление бетона, кирпичной кладки. - доставка стройматериалов (песок, щебень, чернозем, строймусор, подсыпка). - вывоз строительного мусора, погрузка строй мусора в мешки (пропуск в центр). - услуги грузчиков со своим ручным инструментом, такелажные работы Киев.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner