Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070

Видалення дерев на ділянці.

Видалення дерев на ділянці.

Видалення дерев на ділянці. Вирубка дерев, спіл дерев, кронування дерев, расчитска ділянок від дерев і чагарників. Корчування пнів на ділянці, видалення пнів екскаватором. Вивезення пнів, вивезення сміття, гілок та мотлоху. Кронировка дерев.

Видалення дерев на ділянці

Всі ті, кого цікавить видалення дерев на ділянці, можуть отримати інформацію в необхідному обсязі після прочитання тексту цієї статті. Вирубка дерев, спіл дерев, кронування дерев – ось далеко не повний список послуг, що надаються нашою компанією. Дуже часто доводиться залучати фахівців, які пройшли навчання та допуск для виконання висотних робіт. Такі фахівці, споряджені всім необхідним обладнанням світових виробників – сучкорезами, бензопилами різної потужності, називаються промисловими альпіністами або арбористами.

Наші фахівці з успіхом беруться за видалення дерев як одиночних, валка яких здійснюється «від кореня», так і тих, які виростають у місцях з щільними дачними забудовами, в умовах, що вимагають від працівників виконання дій з ювелірною точністю.

На стоимость услуг влияет ряд параметров дерева и факторов, сведения о которых следует предоставить, позвонив менеджеру нашей компании: порода дерева, состояние дерева (наличие дупл, трещин, механических повреждений и т.п.), наличие свободного места или расположение поблизости дерева объектов, которые представляют материальную ценность. Неплохо бы к вышеуказанной информации приложить фотографию дерева, это способствует упрощению оценки стоимости и экономии времени.

Обычно на участке, где производилась вырубка деревьев, остаются пни. Эти «малые формы архитектуры» не только в значительной степени портят ландшафт, но и сделают невозможной дальнейшую разработку площади участка под овощные культуры. Наша компания в своей практике применяет следующие способы корчевания пней на участке: механический, который подразумевает корчевание дробилкой, трактором, а также химическим способом. Выбор того или иного вариант обычно обосновывается временем, которым располагает владелец участка и целью его использования.

Відвідавши веб-сторінку можна ознайомитися з розцінками на послуги, зв'язатися по телефону з нашим менеджером і безкоштовно отримати відповіді на питання.

 

 

Інші статті
 • Скільки коштує скосити траву Київ
  Скільки коштує скосити траву Київ
  Покіс трави у весняно-осінній час є головною складовою послугою для утримання в чистоті прибудинкових територій, придорожніх зон, паркових зон і т. п. Выкос трави та бур'яну здійснюється різним устаткуванням і оцінюється відповідно.
  Детальніше
 • Послуги щепореза
  Послуги щепореза
  Оренда щепореза і дробарки гілок Київ. Напевно багато хто бачив біля входу в ресторани, готелі, будинки відпочинку, туристичні бази різнобарвну тріску декоративну, яка використовується в дизайні території. Вона застосовується для організації тематичної картини.
  Детальніше