Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070

Вивезення снігу

Вивезення снігу

Вивезення снігу. Послуги прибирання і вивезення снігу в Києві і передмісті. Компанія пропонує послуги прибирання і вивезення снігу з територій столиці. Прибирання снігу вручну і чистка снігу екскаватором. Оплата за прибирання снігу за...

Вивезення снігу

При рясні снігопади взимку на територіях утворюються купи снігу, які займають площу, стають не придатними для проїзду, так і просто псують зовнішній вигляд. При різких перепадах температури ці купи випав і зібраного снігу дуже швидко перетворюються в брили льоду, які вивезти на звалище стає складніше із-за ваги і громіздкість.

Наша компанія надає послуги прибирання і вивезення снігу в Києві і Київській області. Для цих робіт ми пропонуємо:

- послуги вантажників для прибирання снігу;

- послуги екскаватора-навантажувача для чищення снігу;

- послуги самоскидів для вивезення снігу;

- оренду снігоприбиральної техніки;

- навантаження снігу на самоскиди: а) ручну;

                                                           б) механізовану;

- послуги прибирання льоду, льоду, бурульок.

Важливим фактом комфортного пересування транспорту та пішоходів взимку, є своєчасна чистка снігу на дорогах і тротуарах. Ці роботи в громадських місцях виконують міські комунальні служби.

Вивезення снігу в Києві.

Наша компанія пропонує Вам послуги самоскидів, екскаваторів і вантажників для якісної та своєчасної прибирання снігу на Вашій території.

Ми працюємо з юридичними та приватними особами. Оплату за прибирання снігу Ви можете справити на наш розрахунковий рахунок за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Якість роботи з вивезення снігу забезпечується наявністю у нас сучасних самоскидів з великим об'ємом кузова (до 24 метрів кубічних), що дозволяє нам прибрати та вивезти сніг з території Замовника в найкоротші терміни.

Також ми надаємо послуги самоскидів ЗІЛ для вивезення снігу, які здатні проїхати в саму вузьку арку в будь-якому районі Києва.

Вивезти сніг з території Києві з нашою компанією Вам не складе труднощів і складнощів, всі турботи з прибирання і вивезення снігу з території ми візьмемо на себе.

Прибирання снігу трактором у Києві від нашої компанії в будь-який час доби. Чистка снігу, в будь-якому районі міста. Вивезення снігу самоскидами вантажопідйомністю до 40 тонн.

Послуги прибирання територій в Києві та Київській області.

Інші статті
 • Скільки коштує скосити траву Київ
  Скільки коштує скосити траву Київ
  Покіс трави у весняно-осінній час є головною складовою послугою для утримання в чистоті прибудинкових територій, придорожніх зон, паркових зон і т. п. Выкос трави та бур'яну здійснюється різним устаткуванням і оцінюється відповідно.
  Детальніше
 • Послуги щепореза
  Послуги щепореза
  Оренда щепореза і дробарки гілок Київ. Напевно багато хто бачив біля входу в ресторани, готелі, будинки відпочинку, туристичні бази різнобарвну тріску декоративну, яка використовується в дизайні території. Вона застосовується для організації тематичної картини.
  Детальніше