Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070

Послуги оренди спецтехніки

Послуги оренди спецтехніки

Послуги оренди спецтехніки – це ключовий напрямок діяльності нашої компанії, так як механізований працю дуже затребуваний в наші дні, адже він економить і час і кошти замовника.

Послуги оренди спецтехніки

Всі напрямки діяльності нашої компанії, так чи інакше,  пов'язані з використанням спецтехніки. Коли є можливість  застосувати спецтехніку,  краще застосовувати її для економії  часу і коштів.  Земляні роботи практично все можна виконувати за допомогою спецтехніки,  також вантажно-розвантажувальні роботи, роботи з переміщення вантажів, по демонтажу, за прибирання та вивезення сміття, з видалення дерев і корчування пнів і прибирання снігу.  У будівництві спецтехніка просто незамінна, оскільки великі обсяги і висоти не підвладні людським рукам, та й навіщо, якщо є техніка.  Купувати спецтехніку для того, щоб її використовувати один раз, а потім утримувати і обслуговувати, немає ніякого сенсу, тому оренда  в даному випадку - найоптимальніший варіант. Ми надаємо в оренду  десятки найменувань спецтехніки для виконання  сотень завдань якісно і швидко.

                Автовишка (АГП - автогидроподъемник) ліктьова і висувна  застосовується у багатьох сферах діяльності людини.  З допомогою автовишок виробляється підйом людей або вантажу на певну висоту. В залежності від того, яку висоту потрібно досягти, вибирають і автовишку з відповідними показниками. Ми пропонуємо оренду ліктьові АГП от17 до 35 м  і  висувні  от17 до 40 м.

                Автокрани і крани маніпулятори – дуже популярна техніка особливо в будівельних роботах. Підйом, навантаження, розвантаження і переміщення вантажів,  побутівок і вагончиків, будівельних матеріалів, плит перекриття, верстатів, металоконструкцій,  іншої спецтехніки – це  основні  функції, які виконує автокран.  Іноді автокран застосовують для доставки людей на висоту до 35м. Автокрани класифікуються за показниками  вильоту стріли і вантажопідйомності.  У нас ви можете орендувати автокрани вантажопідйомністю від 10т до 120т і вильотом стріли від  12,4 м до 35,6 м.  

                Екскаватори, міні екскаватори і екскаватори навантажувачі  найбільш затребувана техніка в нашій компанії, але ми завжди готові задовольнити Ваші вимоги. Ми пропонуємо в оренду екскаватори марок JCB, Борекс, Caterpillar, які зарекомендували себе як надійні, потужні і  витривалі.  Екскаватор може виконати сотні завдань, він незамінний на будівельних об'єктах, для  демонтажних робіт, для  вантажно-розвантажувальних робіт, для земляних робіт і ін.  Ви можете орендувати повноповоротний екскаватор на ходу пневмо  або гусеничний екскаватор навантажувач залежно від запланованих робіт. Наші екскаватори додатково укомплектовані гідромолотами,  гідроножицями і ямобурами.

            У нашій компанії Ви також можете скористатися послугою оренди бульдозера марок ДТ – 75, CAT D5, CAT D6, Т – 100, Т – 130,Т – 170 і  Каматсу 30т.   Бульдозер є незамінним на будівельних майданчиках особливо на перших етапах, коли проводяться земляні роботи. Також бульдозер застосовується для демонтажних робіт, для прибирання сміття та для розробки скельних порід.  Наша компанія пропонує послуги оренди грейдерів, котків і вібро ковзанок.  Також популярною послугою є оренда  самоскидів, вантажних автомобілів таких, як трали, довгоміри і автомобільні майданчики для перевезення негабаритних вантажів.  Ми можемо задовольнити будь-яку вашу вимогу, так як ми пропонуємо оренду самоскидів від 5т до 30т і від 4 до 22 куб.,  довгоміри  до 20 т і від7 до 12м, трали від 15т до 25 т і майданчики до  40т. Також ми надаємо в оренду автобетононасоси, ілососи, асенізатори.

Наша компанія є лідером на ринку послуг з оренди спецтехніки в Києві та Київській області. Спецтехніка завжди проходить огляд перед виїздом на об'єкт, тому ризик поломок зведений до мінімуму.  Є можливість оренди техніки від декількох годин до декількох місяців залежно від її виду. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами, також укладаємо сезонні договору.  Здійснюємо доставку  техніки з  водієм-оператором і паливом по Києву безкоштовно, а по області за ринковим тарифом ціни за 1 км.   Досвід наших співробітників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності. Ми підберемо  для  Вас  саме той варіант, який  необхідний  саме  Вам.  Співпрацюйте з професіоналами,  і ви будете задоволені результатом.

               

               

Інші статті
 • Скільки коштує скосити траву Київ
  Скільки коштує скосити траву Київ
  Покіс трави у весняно-осінній час є головною складовою послугою для утримання в чистоті прибудинкових територій, придорожніх зон, паркових зон і т. п. Выкос трави та бур'яну здійснюється різним устаткуванням і оцінюється відповідно.
  Детальніше
 • Послуги щепореза
  Послуги щепореза
  Оренда щепореза і дробарки гілок Київ. Напевно багато хто бачив біля входу в ресторани, готелі, будинки відпочинку, туристичні бази різнобарвну тріску декоративну, яка використовується в дизайні території. Вона застосовується для організації тематичної картини.
  Детальніше