Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070

Поширені питання

 • Скільки коштує спецтехніка в годину?

  Добрий день! Хочемо зауважити, що будь-яка будівельна спецтехніка на годину роботи не виїжджає, в будь-якому випадку присутнє мінімальне замовлення, вартість якого повинна покрити час і витрати на подачу і на дорогу техніки назад на базу, виходячи з цього мінімальний замовлення спецтехніки, практично завжди будує мінімум п'ять чи шість годин, де годину або два виділяється на дорогу і чотири години на роботу безпосередньо на об'єкті.

  Погодинна оплата спецтехніки можлива лише в якості переробки години після відпрацьованого мінімального тарифу або зміни!

  Слід зазначити, що є деякі винятки з цих правил, це стосується автовишок малого підйому, наприклад автовишка 17 метрів виїжджає на замовлення мінімум на 2 години, але при цьому оплачується за 4 години.

  Таким чином, необхідно розуміти, що мінімальна вартість роботи спецтехніки повинна покрити транспортні послуги (подачу) і час роботи не менш 4х годин.

  Як правило, на замовлення мінімальні виїжджає малогабаритна спецтехніка різного типу, наприклад автовишки до 28 метрів підйому, автокрани до вантажопідйомністю 25 тонн, екскаватори-навантажувачі. Великогабаритну, гусеничну спецтехніку або минитехнику ми надаємо тільки за позмінну оплату.

 • У Вас ціна за сотку покосу трави 80 грн, а в мене 4 сотки, приїдьте выкосите будь ласка.

  Шановні Замовники і Замовниці, вартість 80 грн за сотку покосу трави на сьогоднішній день формується із розрахунку наявності хоча б 10 соток косовиці в Києві, так як необхідно покрити транспортні витрати та витрати на амортизацію обладнання. По цьому мінімальна вартість покосу трави без прибирання становить 800 гривень.

  Ми пропонуємо послугу косовиці мінімально за 400 гривень з умовою прийому ще одного або двох замовлень на покіс протягом тижня в місцевості, неподалік від Вас, і виконуємо покіс трави за один день у трьох місцях, в такому випадку можлива робота за мінімальну оплату.