Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9
 • picture 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Земляні роботи

Земляні роботи

Земляні роботи це трудомісткий процес, що вимагає багато сил і енергії, тому ваша спина буде вам вдячна, якщо ви скористаєтеся послугами компаній, що надають послуги земляних робіт. Компанія пропонує широкий спектр послуг у проведенні земляних робіт вручну і з допомогою спецтехніки. У перелік виконуваних нами земляних робіт входять риття котлованів під заливання бетону або будівництва басейну, копка траншей, планування територій, вырвнивание ділянки, виїмка грунту з ділянки, копка грунту з переміщенням і т. д. Земляні роботи в будівництві є одним з перших етапів, так як спочатку проводиться розчищення ділянки від сміття і непотрібних споруд, а потім починаються земляні роботи, а саме копка траншей для укладання газових, водяних та каналізаційних труб, риття котлованів для закладки фундаменту, басейну, водоймища і т. д. після закінчення будівництва проводиться планування територій, вирівнювання ділянки. Іноді недостатньо грунту і необхідно завезти грунт для підсипки і потім вирівняти територію, а іноді навпаки необхідно вивезти зайвий грунт. Наші співробітники досвідчені фахівці у сфері земляних робіт. Роботи проводяться як вручну, так і з використанням екскаваторів, гідромолотів, бульдозерів грунторезов, Оренда спецтехніки це воно з основних напрямків нашої діяльності. З використанням спецтехніки земляні роботи проводяться звичайно ж набагато швидше. Техніка укомплектована ковшами різних розмірів і гідромолотом, що дає можливість рити траншеї різної глибини і ширини, і розробляти мерзлу землю або старе бетонне покриття і при цьому оплачувати оренду однієї одиниці техніки. Є вся необхідна документація для проїзд в центр.

Земляні роботи Земляні роботи Київ - комплексне виконання робіт з вилучення, переміщення, укладання та планування грунту, а так само ущільнення грунтів. Вивіз грунту з ділянки самоскидами 5 - 30т, розробка грунту екскаваторами-навантажувачами і полнооборотными екскаваторами і планування грунту бульдозерами для нашої компанії - звичайна справа, що виконується професійно вже не перший рік на ринку надання послуг з оренди спецтехніки в Києві і по Київській області. Землерийні роботи включають в себе: копку котлованів; риття траншей; виїмка ґрунту; пристрій комунікацій; планування територій; корчевку пнів; послуги ямобура, грунтореза; вивезення і переміщення грунту; ручні земляні роботи; поглиблення підвалів; вивезення грунту з підвалів; Прибирання території та вивіз сміття.

1 2 ... 6

Земляні роботи – це той процес, без якого не обходиться жодне серйозне або дрібне будівництво.  Будівництву великого житлового або розважального комплексу, заміського котеджу або лазні завжди передують земляні роботи.  Земляні роботи Київ бувають механізованими й ручними.  В залежності від обсягу робіт та  місця клієнт і робочі вибирають спосіб їх  проведення. 

 Механізовані земляні роботи проводяться  певної спецтехнікою такий, як екскаватори, бульдозери.  Ця техніка  оснащена передніми й задніми ковшами різного об'єму для облаштування котлованів, риття траншей і стрічкових фундаментів, а також для здійснення планування ділянок,  ті, що висипали доріг,  влаштування насипів  та ін.    Наша компанія  надасть  в оренду  всі необхідні машини для земляних робіт  з оператором і  паливом для проведення робіт будь-якої складності.  Також наша спецтехніка оснащена додатково ямобурами і гідромолотами для розробки мерзлого грунту, так як  проведення земляних робіт здійснюється за необхідності  в різний час року, про що свидетельствеут.

Ручні земляні роботи проводяться  у важкодоступних місцях,  де  техніка не може  працювати  або для викопування колодязів або вигрібних ям колодязного типу.  Земельні роботи вручну  виконуються  робітниками за допомогою лопат.  Звичайно,  спецтехніка працює в рази швидше, а за відсутності можливості під'їзду техніки, використовують  ручну  чинності  і якість виконання  робіт нашими співробітниками вручну  ніяк  не поступається  якістю результатів  механізованого праці.

  Наша компанія – це команда професіоналів, які виконають земляні роботи в обумовлені терміни,  якісно, акуратно, чітко за кресленням, і  що немало важливо роботи проводять круглий рік. В арсеналі нашої компанії  представлена різна спецтехніка,    укомплектована ковшами 0,35 і 0,8-1,0 куб. м. і  необхідними деталями для розробки  мерзлого грунту, що робить можливим  проводити земляні роботи взимку, так як поломка водопровідних труб або порушення роботи каналізаційної системи не терпить чекати закінчення  холодів.  В перечень наших услуг входят следующие работы, а именно, рытье траншей и ленточных фундаментов,  подготовка шахт для выгребных ям и септиков, выемка грунта и перемещение,  рытье котлованов, копка колодцев, планирование, подготовка территорий к посеву газона, организация насыпей, подсыпка дорог.  Мы сотрудничаем  с частными и юридическими лицами в Киеве и области.   У нас много постоянных клиентов,  для которых действуют системы скидок, и  вы тоже можете стать одним из них. Приблизительную стоимость земляных работ можно узнать у наших консультантов, более точный ответ можно получить во время предварительного выезда на участок.