Кошик
110 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380 (44) 531-88-75
+380 (67) 409-30-70

Видалення та обрізку дерев

Видалення та обрізку дерев. Фахівці нашої компанії - досвідчені садівники, агрономи і арбористы. Вони без проблем виконають обрізку садового дерева, санітарну обрізку, обрізають дерево, при необхідності спиляти дерево, без проблем впораються з цим завданням, корчування пнів виконуємо екскаваторами і вручну. Обрізку гілок проводиться з автовишки, послуги вишки пропонуємо від 17 до 32м висотою підйому. Вивезення гілок здійснюємо самоскидами об'ємом кузова від 5 до 25 м. куб. Обрізку садових дерев виконує досвідчений агроном. Корчування пнів. Розпилювання дерев на носимі частини. Розчищення ділянки від чагарників.

Роботи з обрізку гілок дерев, які нависають над дахами, автомобілями нижче 45 градусів, проводиться в обов'язковому порядку. Обрізка гілок проводиться з автовишки та при залученні висотників арбористов. Аварійні гілки зрізуються по частинах або за допомогою підвішування.

Так само обрізанням дерев можна назвати догляд за садовими деревами, які вимагають сезонну обрізку, освіта чашоподібної форми крони, омолоджуючу обрізку - видалення 30-ти відсотків гілок дерева і формувальних обрізку необхідна для молодих дерев або корекція після неправильно втручання. Обрізка садового дерева включає в себе обробку садовим варом місць зрізу,побілку і обробку хімікатами від паразитів.

Видалення дерев провадиться у разі аварійності стовбура дерева, старості або непотрібності: приміром дерево заважає будівництву. Спил дерев проводиться з автовишки або за допомогою арборимтов, так само методом природного нахилу. У будь-якому варіанті видалення дерева Ви можете розраховувати на професійний підхід, який здешевить Ваші витрати по розпилюванню та вивезення порубкових залишків, так як ми без проблем розпиляємо дерево на дрова, роздробити гілки на щепу, що зменшить обсяг вивозиться сміття на 40 відсотків. Так само ми можемо запропонувати розпил гілок на кузові самоскида для зменшення вивозиться сміття при малих обсягах спилювання дерев та обрізку гілок дерев.

Всі роботи по пилку дерев з автовишки, арбористами, лесовальщиками проводяться кваліфікованими фахівцями, які проходять щорічний курс по ТБ, так само мають дозвільні документи на виконання висотних робіт.

Після прибирання дерев на Вашій ділянці ми без проблем зробимо видалення пнів і коріння дерев з подальшим плануванням земельної ділянки. Організуємо вивезення порубкових залишків і пнів за територію земельної ділянки.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте відмінний сервіс! Телефонуйте!

1 2 ... 6

Видалення та обрізку дерев - процедура, необхідна для рослин і має конкретне розклад виробництва, так як дерева обрізають тільки навесні і восени, а видаляються в міру небезпеки або непотрібності (якщо вони на власній ділянці, звичайно).

Видалення дерев, спил, валка і вирубка - процес пов'язаний з фізичним знищенням рослин деревного походження, які стали старими, небезпечними, аварійними, що заважають, непотрібними, марними; так як вони старіють, у них б'ють блискавки, їх ламають пориви вітру, вони обмерзають взимку, в них поселяються паразити, вони заважають будівництву; в будь-якому з цих випадків і в багатьох інших - їх треба видалити, зрізати, спиляти, зрубати, звалити, прибрати, знищити, знести і так далі, коротше - прибрати,

Дерева можна видаляти багатьма методами і способами, але основні з них - це спіл дерева з допомогою автовишки, варіант хороший за умови можливості під'їзду спецтехніки та контрольованого спуску частин видаляється дерева на землю, це - видалення дерева з допомогою арбористов, варіант використовується в ситуаціях недоступності спецтехніки до об'єкта і вимагає уважного, пильної і професійного підходу, де треба буде необхідно акуратно і безпечно зняти з висоти кожну частину дерева, не надаючи жодних незручностей оточуючим конструкцій і будівель. Цей спосіб завжди коштує не дешево, але при огляді цих робіт стає зрозуміло, що не кожна людина з нормальною фізичною формою на це здатний і не боїться вилізти на 30-35 метрів і працювати там у поті чола. Погодьтеся: цирк коштує не дешево, особливо, якщо він індивідуальний.

Спил дерев - це роботи, які необхідно обов'язково виконувати з допомогою кваліфікованих спеціалістів, які вміють видаляти будь-які дерева, на будь-якій висоті, сухі, гнилі, старі і "втомлені" дерева, аварійні та лікує навпіл дерева. Вобщем все, що називається деревом, його треба відчувати і розуміти, куди воно впаде, впаде, піде.....

Обрізка дерев - поняття, що включає в себе догляд, турботу і увагу до дерев, дослідження і участь в процесі росту дерев і аж до їх старіння. Обрізка дерева-це формування крони молодого дерева, це сезонна обрізка непотрібних погонів садового дерева, це омолоджуюча обрізка старого садового, плодового дерева, це обрізка старих сухих гілок, це обрізка нависають гілок, це підрізування гілок, ломящихся до Вас у вікно, це видалення всохлі частин дерева.

Заказать удаление и обрезку деревьев на Вашем участке Вы можете по телефону (044) 531 88 75 или же по мобильному (067) 409 30 70.

Обрезка тополей и обрезка сосен-это абсолютно разные и существенно отличающиеся друг от друга процессы проведения работ, потому ка обрезка сосен проводится как с автовышки так и арбористами, а обрезка тополя- только с автовышки, поскольку дерево хрупкое и есть опасность падения альпиниста с него.

Обрезка омелы проводится комплексно, не достаточно только обрезать омелу, а необходимо улалить свю ветку полностью, пораженную омелой.

Кронирование деревьев, обрезка ненужных, мешающих и сухих ветвей производится так же с автовышки и с привлечением услуг арбористов. Обрезка веток производится с помощью бензопил и ручного пилящего инструмента.

Обрезка садовых деревьев, плодоносных и фруктовых деревьев выполняется нашей компанией посезонно весной и осенью. Наши садовники прибывают к Вам на объект со всем своим оборудованием (лестницы, секаторы, пилы, садовый вар, известь, химикаты).

Обращайтесь в нашу компанию и Вы получите отличный результат!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner