Кошик
110 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380 (44) 531-88-75
+380 (67) 409-30-70

Оренда бульдозерів

Оренда бульдозерів. Така спецтехніка, як бульдозер дуже затребувана з моменту її створення , а особливо в наш час. Така послуга, як оренда бульдозерів теж популярна і затребувана з моменту її появи на ринку послуг. Ту роботу, яку можна виконати, використовуючи послугу оренда бульдозера київ за один, максимум два дні, бригада з десятка робітників буде робити два тижні, а з фінансової сторони буде можливо ще й дорожче. Основні роботи, які виконують за допомогою послуги бульдозера це планування ділянки, розчищення ділянки, переміщення грунту та його складування на ділянці на відстань до 500 метрів, руйнування старого дорожнього крою, з допомогою спеціально встановлених зубів, також підготовка та формування заготовки для майбутніх автодоріг, також проводиться пошарове копання або зняття верхнього родючого шару з подальшим переміщенням його в потрібному напрямку.

Взяти бульдозер в оренду в Києві не представляє ніякої складності в наші дні. Інформаційний простір просто переповнене такими пропозиціями. Вибираючи нашу компанію ви отримаєте відразу кілька переваг. Одне з них полягає в тому, що доставку бульдозера на ділянку ми здійснюємо самостійно, оскільки у нас для цього є необхідна техніка. Друга перевага це те , що техніка завжди знаходиться в справному стані і тому перебоїв у роботі не буде. А головне те, що бульдозерами керують досвідчені машиністи, які швидко і якісно виконають поставлені завдання.

Ви можете скористатися такими послугами як оренда бульдозера т-130, т-100, т-170, дт-75, а також бульдозер катерпіллар д6т і інші моделі цієї марки. Так як послуга оренда бульдозерів київ зазвичай використовується разом послугами земляних робіт, то наша компанія надає такі послуги, оренда екскаватора, самоскидів та іншої спецтехніки. Користуючись послугами нашої компанії, а саме послугою оренда бульдозерів, ціна буде договірної і залежати від обсягу та складності робіт.

 Ми надаємо послуги бульдозерів вагою від 3 до 50 тонн провідних виробників світу. З допомогою нашої компанії Ви зможете вирішити будь-які завдання у Вас на об'єкті з самої невибагливої спецтехнікою від нас. З нашою допомогою Ви позбудетеся не тільки від проблем, пов'язаних з пошуком спецтехніки, а так само від зайвих турбот з приводу доставки спецтехніки до Вас на об'єкт. Наша компанія надає повний комплекс земляних робіт, в тому числі і послуги оренди бульдозерів. Бульдозери марок Т130, Т170 мають негабаритними розмірами і вагою понад 20 тонн, таку спецтехніку треба перевозити з допомогою низькорамних майданчиків або тралів в супроводі з автомобілями.

 Послуги бульдозера ДТ 75 застосовуються в сферах:

- допычи корисних икопаемых;

- при переміщенні обсягів грунтів;

- при вирівнюванні територій ділянок;

- при пошаровому копанні;

- при ремонті доріг, каналів;

- при зведенні насипів;

- застосовуються ці бульдозери і для розчищення снігу на дорогах;

Цей бульдозер значно легше і менше бульдозерів моделей Т130 і Т170, що дає йому перевагу в умовах транспортування на об'єкт без додаткових умов, значно менше ціноутворення вартості послуг, так само ця модель бульдозера укомплектовується поворотним відвалом.

 В условиях невозможности приобретения и содержания парка собственной спецтехники компанией Заказчика, услуга аренда будозера  от нашей компании становится актуальной и более выгодной, ведь основное количество работ, связанных с услугами аренды бульдозеров, выполняются в короткие сроки и приобретение такой спецтехники не имееет никакого смысла. Обратившись к нашим профессионалам, Вы получите отличный сервис за разумные деньги.

-

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner