Кошик
110 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380 (44) 531-88-75
+380 (67) 409-30-70

Послуги прибирання після будівництва та ремонту

Послуги прибирання після будівництва та ремонту.

Всім відомий факт, що будівництво та ремонт припускають після закінчення наявність купи сміття, яке потрібно зібрати і вивезти. Прибирання ділянок це заняття довге і трудомістке, якщо у вас немає досвіду. І зрозуміло, що найзручніше запросити для цього працівників компанії, що надає послуги прибирання після будівництва та ремонту. Наша компанія якраз і пропонує послуги прибирання після будівництва та ремонту. Київ і область, територія на якій ми працюємо більше 10 років і зарекомендували себе як компанія, з якою приємно і зручно мати справу.

Після будівництва та ремонту на ділянці зазвичай сміття складається із залишків щебеню, цегли, піску, розчину, глини, грунту, труб, відер від шпаклівки і фарби, піддони та упаковки від будівельних та оздоблювальних матеріалів, відходи від пиломатеріалу і багато іншого сміття. Наші працівники, використовуючи свій інструмент, а також спецтехніку таку як екскаватор, бульдозер, самоскид швидко і якісно приведуть в порядок ваш ділянку за короткий час. Проводиться упакування сміття в сміттєві мішки і пакети з подальшим навантаженням на самоскиди. Вивіз будівельного сміття, а також вивезення будівельних відходів здійснюється у відведені для цього місця. Також проводиться розрівнювання грунту і підготовка ґрунту для газону або посадки різних рослин. А якщо вам недостатньо родючого ґрунту, то це ми цю проблему швидко вирішимо і завеземо на ваш ділянку землю і разравняем для подальшої посадки. Ми проведемо прибирання за лічені години.

Також ми надаємо таку послугу як розчищення ділянки Київ. У переліку робіт спилювання сухих аварійних дерев, розчищення заростей чагарників, прибирання бур'янів, скошування трави, руйнування непотрібних будівель та вивезення сміття. Якщо є необхідність, також використовується спецтехніка екскаватори бульдозери і ін

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner