Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9
 • picture 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Послуги по догляду за рослинами

Послуги по догляду за рослинами.

У наш непростий час, коли зі всіх каналів сурмлять про те, що все шкідливе і нічого не можна купувати в супермаркетах і фрукти в тому числі, багато людей жителі приватних будинків і мають дачні ділянки частіше і частіше намагаються виростити свої фрукти в своїх власних садах. Бажання, звичайно, добре і похвальне, але за садом потрібен догляд та не кожен з нас закінчував аграрний інститут, щоб знати як правильно це робити. Посадити дерево – це тільки півсправи, а щоб воно приносило плоди потрібно за ним правильно доглядати. І все частіше і частіше стає необхідністю запросити представників компанії, яка надає послуги по догляду за рослинами.

Наша компанія надає послуги по догляду за рослинами на території міста Києва та Київської області. Ми проводимо такі роботи як санітарна обрізка дерев Київ, кронування омолоджування старих дерев, формування крони молодих дерев. Основними сезонами робіт в саду є весна і осінь. Обрізка саду восени і обрізка саду навесні мають свою специфіку. Обріза дерев буває трьох видів: формує санітарна та підтримує. Всі три етапи проводяться поетапно. Ранньою весною проводиться обрізка плодових і кісточкових дерев для того, щоб поліпшити їх врожайність. Крони старих дерев потрібно регулярно обрізати, тобто проводити глибоке омолодження, щоб отримати хороший урожай і проводиться обрізка саду київ ранньою весною. Восени проводиться обрізка дерев з метою підготовки їх до зимівлі і тут теж багато хитрощів. Але початківці садівники по своїй недосвідченості часто гублять дерева неправильної обрізанням і вони зовсім не плодоносять. Найголовніше, що при обрізанні дерев не можна застосовувати однакову техніку до всіх сортів, так як можна перетворити ваш сад в сухостій.

Наші працівники навчені техніці обрізки дерев і постійно проходять курси підвищення кваліфікації, так що ви можете бути впевнені в якості майбутнього врожаю. Вартість послуг вас приємно здивує.

Так само виробляємо покіс трави, спіл дерев, корчевку пнів, вивезення сміття та гілок, прибирання земельних ділянок.

1 2

 У перелік послуг з догляду за рослинами входять всі роботи, які сприяють росту і розвитку дерев, кущів, трави і т. п. Послуги професійного садівника увазі під собою не тільки кваліфікованого фахівця, який багато знає і радить, що робити, але і оснащену всім необхідним садовим обладнанням (сходи, пили, висоторізи, садовий вар, хімікати, обприскувач, побілка...), тобто приїхавши до Вас на ділянку, садівник повинен провести повний комплекс робіт з догляду за деревами та кущами. Таку комплексну послугу по обрізці та догляду за садовими деревами надає наша компанія на високому професійному рівні. Нашим завданням у сфері робіт по догляду за садом, зробити все максимально правильно для плідної і комфортного росту дерев і кущів.

 Обрізка кожного садового дерева - педантична і трудомістка робота, так як після зрізу гілки необхідно обробити місце зрізу садовим варом, щоб дерево не боліло і комфортно розвивалося.

 Ми пропонуємо послуги обприскування дерев для того щоб на ньому максимально менше з'являлося усіляких паразитів і комах.

 Так само ми виробляємо побілку і захист стовбурів дерев від паразитів і тварин.

 В сфері послуг по догляду за рослинами часто доводиться використовувати бензоинструмен, наприклад бензопилу. Так як дерева, такі як горіх, груша ростуть високими, а ділянки в місті не дозволяють своїй площею задовольнити комфортний зростання, доводиться висаджувати дерева поблизу будинків, парканів, будівель. Як правило господар чекає до останнього, бачачи, що вже ось ось дерево завдасть шкоди проводах, будинку, сараю або чому-небудь ще- він звертається в компанію, яка надає послуги безпечного спилювання гілок та дерев, що має на увазі під собою послуги альпіністів-арбористов з усім монтажним обладнанням (мотузки, карабіні, жумеры, "вісімки", бензопили, страхувальні системи...) Послуги арбористов коштують недешево, тому як необхідно мати досвід і вміння, тобто сили, лізти на дерево, працювати на висоті, природно, не боячись висоти, вміло керуватися і користуватися бензоинструментом та обладнанням. Це роботи підвищеної небезпеки.

 У процесі весняно-осінньої обрізки дерев на ділянці утворюються гілки і різне сміття, який ми теж із задоволенням приберемо вказане замовником місце з допомогою послуг підсобників і різноробочих, що надаються нашою компанією.

 Стрижка трави проводиться газонокосарками та бензотриммерами, поділяється на грубу і косметичну. Газонну траву викошувати необхідно газонокосаркою, оскільки необхідно дотримуватися рівень висоти трави.

 Бензотриммером викошує звичайна трава і бур'ян утворилися в процесі безперебійного зростання протягом кількох місяців на "запущених" дільницях, кладовищах і вздовж доріг.

 У процесі косіння ми пропонуємо послуги прибирання скошеної трави, надаючи нашою компанією послуги вантажників, різноробочих і підсобників. Наші підсобники мають при собі весь необхідний ручний рабчій інструмент (граблі, вила, лопати, покривала...), щоб спокійно, неотвлекаясь, виконати прибирання скошеної трави та бур'яну, при необхідності сміття на Вашій ділянці.

 Так само ми надаємо послуги корчування пнів, коренів; виконуємо вивезення сміття, мотлоху, пнів і гілок; проводимо знесення будівель, будинків, конструкцій; в кінці робіт виконуємо вирівнювання земельної ділянки, при потребі привеземо і распланируем чорнозем, рослинний ґрунт, торфосуміш.

 На ряду с выше сказанным хочу добавить, что мы имеем свой парк автоспецтехники (автовышки, самосвалы, экскаваторы-погрузчики, бульдозеры, автовкраны), что дает нам возможность выполнять любые, связанные с озеленение, строительством, благоустройством работы комплексно и качественно, благодаря опытному персоналу с огромным опытом работ в сфере услуг и строительства.

 В заключение скажу, что обратившись в нашу компанию Вы получите профессиональный сервис, желаемый видимый Вами конечный результат работ, комплексную бесперебойную работу за умеренную стоимость.