Кошик
110 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380 (44) 531-88-75
+380 (67) 409-30-70

Грунт рослинний, чорнозем, торф, глина, камінь, щебінь, бій цегли та бетону

Грунт рослинний, чорнозем.

Пропонуємо доставка самоскидами до Вас на ділянку різних сипучих будівельних і садово-городніх матеріалів.

Доставка чорнозему на самоскиді від 5 до 30 тонн, грунт рослинний луговий або торфосуміш (субстанція для газонів і квітників). Доставка торфу і торфосуміші. Купити самоскид чорнозему Ви можете, зателефонувавши нам за телефоном (044) 531 55 41. Рослинний грунт чорнозем придатний для використання в саду, на городі в цветочнике і для газонів. Річковий грунт утворюється в процесі чищення і поглиблення русла річки або водойм.

Доставка будівельного грунту проводиться, як правило для зворотної засипки фундаментів, підняття рівня ділянок, насипання тимчасових доріг і засипання ярів, канав, каналів, котлованів на території земельної ділянки. Будівельний ґрунт утворюється в процесі риття котлованів з вивезенням землі за територію ділянки, що може вміщати в собі будівельне сміття, і може складатися з глини, піску, суглинку. Залежно від місця проведення робіт по виробництву котлованів, траншей. Землерийні роботи, екскаваторні роботи, практично завжди супроводжуються переміщенням, вивезенням землі, ґрунту, піску, глини, суглинку.

Варто відзначити той факт, що для насипання ділянки в болотистій місцевості або підняття ділянки на рівень вище, насипання доріг, так само ідеально підходить для нижнього шару бій цегли, бетону, великогабаритний будівельне сміття, вторинний щебінь. Цей матеріал утворюється в процесі демонтажу, знесення будівель, будинків, промислових об'єктів. В процесі зносу будинку наша компанія максимально позбавляє сносимую конструкцію (будинок, будівлю, промисловий об'єкт, фундамент) від дерева (вікна, двері, підлоги), металу, побутових відходів та продуктів життєдіяльності в будинку (меблі, мотлох, сміття) і всілякого іншого стороннього сміття (скло, мін вата, скловата, руберойд, пластик...) Таким чином ми отримуємо чистий цегляний і бетонний бій, придатний для вторинного використання в будівництві, тим самим здешевлюємо собі процес утилізації сміття та будівельних відходів.

Бетонні панелі і блоки, ферми ми намагаємося акуратно розібрати і зберегти для вторинного використання.

Доставка піску та глини для будівельних робіт здійснюється самоскидами, від 5 до 30 тонн вантажопідйомністю, нашою компанією по Києву та Київській області. Всі самоскиди мають пропуску в центр Києва і водія добре орієнтуються в передмісті столиці, що дозволяє оперативно проводити роботи транспортування, доставки і вивезення самоскидами.

 

 

1 2

У процесі проведення землерийних робіт, як правило, утворюються маси грунту, в процесі статті і в подальшому іменується як будівельний ґрунт, які необхідно вивезти в терміновому порядку за межі ділянки, де проводяться земляні роботи, так як купа землі з котловану або траншеї, що лежить на території може зробити неможливим проведення будівельно-ремонтних робіт. Утворився грунт на будівельному ділянці ми пропонуємо використовувати, як насипний матеріал для тих земельних ділянок, які вимагають підняття свого рівня за рахунок ґрунтових вод чи просто невдалого низького розташування. З причини несвоєчасного звернення замовників, яким необхідна послуга підйому рівня ділянки, нам доводиться вивозиться ґрунт відвантажувати у себе на території бази, відповідно потім буде необхідно його ще раз занурити на самоскид, що за собою тягне, логічно, використання екскаватора, що робить грунт з доставкою трохи дорожче, з-за додаткових трудовитрат. Спонтанна, тобто одночасне завантаження і вивантаження грунту на територію замовника  не завжди, більш того рідко, відбувається, там більше клієнти, які хочуть грунт на підсипку хочуть знати який він, що в ньому є (будсміття, мотлох і т. д.), такі питання самі по собі вимагають додаткової разгузки і сортування ґрунтових мас, так як виконуючи розробку котловану у нас немає часу сортувати грунт, потоиу як ми значно мовчимо робочий процес, що соотвейтвенно призведе до небажаних наслідків у відносинах з замовником по земляних робіт.

Насыка ділянки грунтом - це початковий процес будівництва на земельній ділянці. В процесі озеленення необхідна доставка на територію ділянки чорнозему для влаштування газонів, городів, грядок, клумб і т. п.

Чорнозем, рослинний грунт ми доставляємо так само своїми самоскидами на територію замовника. У клієнтів, що замовляють грунт рослинний, чорнозем виникають запитання :"А який він?"

Хочу сказати, що якість чорнозему на території України скрізь однакове, якість глобально буде відрізнятися, якщо взяти землю з Миколаївської області та Центральної України. Коли ж грунт, то є чорнозем доставляється в межах однієї області, то земля відрізняється тільки наявністю кількості насіння бур'яну.

наприклад наш чорнозем - це верхній шар землі, який ми знімаємо і складуємо окремо перед початком будівельних робіт на території замовника, якщо клієнтові не треба піднімати рівень ділянки, якщо у нього немає додаткової прибудинкової території, то той рослинний грунт, який був на плямі вдома ми можемо доставити Вам нашими самоскидами, щоб здешевити клієнту послуги землерийної техніки.

Існує так само торфосуміш - суміш грунту рослинного, річкового пічка та торфу; субстанція підходить винятково для газонів, ніяк для городів.

Варто згадати про будівельному смітті, який утворюється в процесі знесення будівель та споруд. Даний матерриал ідеально підходить для насипання тимчасових доріг і підстави для звичайних доріг. Так само їм (будівельним сміттям) насипають болотисті ділянки, а зверху вже будівельним грунтом.

Не відволікаючись від теми будівельного сміття: перед знесенням будинку ми максимально очищаємо будову від мотлоху, дерева і металу, не прибираємо тільки шпалери, таки чином наш будівельне сміття можна назвати "чистим" - без дерева, скла і пляшок. Цей матеріал ми, так як і будівельний ґрунт, можемо доставити відразу на ділянку замовника або через базу з додатковим навантаженням.

С бетонного строительного мусора мы производим вторичный щебень, так же у нас имеется вторичный песок, вторичная глина. Эти субстанции или строительные материалы так же образуются в процессе землеройных работ.

Могу лишь добавить, что в процессе выполнение сноса строений, копки траншей, выемки грунта мы стараемся максимально минимизировать безсмысленнную трату сил и материалов, что дает возможность нашей компании благополучно справляться со всеми задачами, поставленными перед нами нашими клиентами и партнерами.

Услуги спецтехники Киев.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner