Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9
 • picture 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Асфальтування

Асфальтування

Для нормального автомобільного сполучення здійснюється їх асфальтування – на поверхню проїзної частини дороги укладають асфальтобетонну суміш. Одним з безлічі підприємств, які успішно працюють в даному напрямку, є наша компанія. Асфальтування Київ і в області, в тому числі будівництво доріг, що відповідає нормативам – наш принцип.

До питання асфальтування доріг Київ ми підходимо дуже відповідально, з розумінням того, що в столиці дороги не повинні бути гіршими, ніж у містах Європейського Союзу. Для цього, асфальтні роботи виконуються виключно із застосуванням сучасного обладнання та якісних матеріалів. І все це ми довіряємо тільки кваліфікованим робітником.

Виконуючи якісне будівництво доріг Київ, наша компанія в подальшому надає гарантійне обслуговування. Для нас не є важким завданням асфальтування площадодо будь-якої складності.

Технологія вимагає проведення підготовчих робіт, які передують власне укладання асфальту на поверхню дороги, створення надійної цементного або бітумного підстави. При такому підході можна бути впевненим у тривалій експлуатації асфальтного покриття. Це служить зайвим доказом того, що відповідальну роботу доцільно доручити тільки досвідченим фахівцям. Здійснюючи асфальтування Київ і благоустрій, вони повністю дотримуються технології.

Автодороги нашої країни будувалися в свій час з притаманною нашому менталітету безвідповідальністю, відхиленням від технологій. Ранньою весною після танення снігу і льоду з'являються величезні вибоїни. І тут готова прийти на допомогу наша компанія, яка виконує на автошляхах ямковий ремонт Київ.

Отримати інформацію щодо питання вартості можна в спеціальному розділі сайту нашої компанії. Асфальтування Київ ціна останнім часом характеризується постійною динамікою, але для постійних клієнтів мають місце знижки.

Асфальтування

Колись один розумний чоловік назвав дороги артеріями держави. Дійсно, від їх якості залежить своєчасність доставки різного роду вантажів, що важливо у вирішенні завдань сучасних виробничих процесів. Своєчасне прибуття автомобіля швидкої допомоги врятує комусь життя. Перелік значущості автодоріг в життя і діяльності людського суспільства можна продовжити.

Вирішити проблему створення твердого покриття на автостоянках, тротуарах, пішохідних доріжках, проїздах до житлових будинках і офісах можна за допомогою одного з самих популярних способів –  асфальтування. Через відносно низьку собівартість воно є найбільш доступним.

Щоб дорожнє покриття у вигляді асфальту експлуатувалося як можна довше, необхідно дотримання технології його укладання.

Приступаючи до виконання робіт, наша компанія завжди керується нормами дорожнього будівництва. У даному документі є, зокрема, припис про те, що укладання асфальту повинна здійснюватися, якщо температурний показник навколишнього середовища в даний період часу утримується на рівні +5 і вище градусів. В іншому випадку гарячий асфальт починає дуже швидко остигати, що створює додаткові проблеми з його ущільненням. В результаті маємо погану якість дорожнього покриття, воно руйнується, не відслуживши покладений йому термін експлуатації. Замовник незабаром змушений вкладати гроші в ремонт такої дороги.

Як говориться, інструкції складаються для того, щоб можна було знехтувати приписами. У певному сенсі це відноситься до норм дорожнього будівництва. Не завжди вдається строго слідувати рекомендаціям. Іноді виникає крайня необхідність у покритті асфальтом взимку. Восени і навесні звичними стали похолодання супроводжувані заморозками, які можуть мати місце під час проведення великомасштабних робіт з укладання асфальту. Природно, їх зупинка загрожує чималими фінансовими витратами.

Інженерна думка в сучасному світі перебуває в постійній динаміці, технологія удосконалюється, переслідуючи мету створення довговічного і якісного твердого дорожнього покриття. На даному етапі розвитку сформувалося три основних напрямки, серед яких – укладання асфальту трьома шарами. Завдяки її застосуванню підвищується не тільки термін експлуатації, але і процес укладання стає максимально продуктивним.

В нашій компанії працюють порядні і професійні співробітники, які у своїй діяльності дотримання технологій з одночасним застосуванням якісних сучасних матеріалів ставлять понад усе. Разом з тим, вартість послуг, пропонованих компанією, що знаходиться в розумних межах.

Асфальтні роботи

Вже давно автомобіль для більшої частини населення став не розкішшю, а засобом пересування, який пред'являє високі вимоги до якості дорожнього покриття.

Їзда по ідеально рівній поверхні дороги не тільки приносить насолоду водієві, але, що важливо, це зниження ризику ДТП (за умови дотримання правил дорожнього руху).

На превеликий жаль учасників дорожнього руху, стан вітчизняних автомобільних доріг бажає кращого. Воно просто жалюгідний. При черговому коліс автомобіля в глибоку вибоїну водій подумки згадує дорожньо-ремонтні організації, посилаючи в їх адресу побажання, супроводжуючи нецензурною лайкою.

Асфальтні роботи відносяться до технологічно складним і відповідальним процесів, що відбивається на їх вартості.

Перш ніж приступити безпосередньо до здійснення дорожнього будівництва необхідно розробити її проект. У ньому враховуються особливості конкретної ділянки шляху і стандарти створення твердого дорожнього покриття в даній місцевості. Необхідно зібрати якомога більше інформації про даній місцевості, про інтенсивності руху і навантаження на дорожнє покриття. Складаються креслення, здійснюються розрахунки, підбирається дорожній матеріал і оптимальний спосіб укладання асфальту.

Все це сприяє досягненню головної мети – створення довговічне і якісне асфальтове покриття.

Замовнику представляють готовий проект, вартість робіт, використовуваного матеріалу, після чого приймається рішення про те, чи готовий він сплатити майбутні витрати.

При складанні проекту будівництва дороги допускається застосування різних видів матеріалу, а також різні варіанти асфальтування, серед яких замовник вибирає для себе найбільш прийнятний по співвідношенню ціни і якості. Дешеве – не завжди гірша, адже, як вже говорилося вище, в кожному конкретному випадку приймається до уваги безліч факторів.

Дорожнє покриття із застосуванням асфальтобетону володіє високою стійкістю до зносу. З іншого боку рух по такому тротуару, пішохідної доріжки в парковій зоні і т. п. є досить комфортним.

Наша компанія володіє всім необхідним устаткуванням і спеціалізованою технікою для якісного проведення асфальтних робіт.

Крім асфальтування наші фахівці виконають ямковий ремонт застарілого ділянки дороги.