Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9
 • picture 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Паркани

При виборі виду паркану, що огороджує Ваш земельну ділянку, слід враховувати його поєднання з конструкціями і будівлями на території ділянки. В умовах щільної забудови, що дуже часто зустрічається на садових ділянках, всі будови на увазі, і тут дуже важливий копіткий підбір всіх елементів для відображення цілісної загальної картини, де все має бути гармонійно пов'язано і колірне рішення не псувати зовнішній вигляд. При облаштуванні ділянки з великими перепадами висот, швидше за все, знадобиться монтаж підпірної стіни, яка буде найкраще виглядати, монтируясь з натурального або штучного каменю. Кольорова металева решітка зі стовпами з каменю або бетону, якісно змінять загальну картину ділянки. Естетично виглядають ковані огорожі, металеві паркани, бетонні паркани, влаштовані на надійному кам'яному або бетонному фундаменті. Стовпи і основу таких парканів монтують з високоміцних будівельних матеріалів: бетонних стовпів, металу, моноліту, каменю, а прольоти огорожі заповнюють секціями з профнастилу, дерев'яними конструкціями, металевими гратами.

Бетонні стовпи огорож так само мають гарний зовнішній вигляд, оскільки вони можуть бути виготовлені в різних формах, крім того не варто забувати, що бетонний паркан має термін служби більше 50 років.

Так само своє законне місце в переліку парканів займають паркани з профнастилу, оскільки конструкція огорож з профнастилу легко і швидко монтується, не вимагає заливки під себе потужного фундаменту, в умовах рівної ділянки і прийнятного ґрунту, можна обійтися лише стовпової заливкою. Швидкість монтажу і легкість конструкції додали популярності в широкому застосуванні таких парканів нашими громадянами.

При наявності на Вашій ділянці дерев'яного будинку, швидше за все для огорожі Вашої ділянки найкраще підійде дерев'яний паркан. На сьогоднішній день дерево і далі залишається затребуваним будівельним матеріалом для зведення огорож, крім того дерев'яні паркани легко монтуються і відмінно вписуються в картину заміського ділянки. Недоліком дерев'яних парканів є їх відносна недовговічність, оскільки вони найменше захищені від умов впливу навколишнього середовища. Для збільшення терміну служби дерев'яного паркану, його необхідно монтувати на бетонні стовпи з стрічковим фундаментом, щоб уникнути контакту дерев'яної конструкції з сирою землею.

Найбільш дешевим варіантом огорожі ділянки є огорожа з металевої сітки рабиці. Це найдешевший матеріал, який можна розтягнути, зварити, прибити. Але необхідно нагадати, що сітку найлегше поцупити з Вашої ділянки.

Останнім часом з'явилися бетонні паркани, які успішно конкурують з усіма вище перерахованими парканами і безперечно виграють в критеріях міцності і довговічності.

Вам залишається тільки визначитися з вибором типу і кольору паркану, а наші фахівці підберуть для Вас найбільш оптимальне рішення для пристойного кінцевого результату, і проведуть всі роботи по монтажу забору на високому професійному рівні і якості.

впродовж багатьох років наша компанія плідно виконує роботи з монтажу огорож та огорож, що дає нам можливість, керуючись великим досвідом, проводити роботи з влаштування парканів різних типів, ефективно, швидко та якісно, не вдаючись до зайвих витрат. Наші фахівці здатні підібрати найоптимальніший метод монтажу, оптимально вигідні матеріали для влаштування огорожі на Вашій ділянці, провести роботи по монтажу будь-якого типу паркану в найкоротші терміни.

Для визначення вартості паркану з урахуванням матеріалів і роботи необхідно виїхати на об'єкт і зробити вимір обсягів робіт, так само розрахувати кількість матеріалів і метод їх доставки на ділянку. Необхідно враховувати деякі умови проведення робіт:

- неосвоєння ділянки (що говорить про неможливість зберігання будівельних матеріалів на відкритому земельному просторі, адже ділянка ще не обгороджений, а стоителей в будівельному вагончику, які могли б стежити за цілісністю та збереженням матеріалів, як правило, завозять пізніше);

- віддаленість ділянки від міста (цей факт на пряму впливає на вартість доставки матеріалів на ділянку);

- тип і вид забору (в залежності від вибору Закачиком матеріалів для будівництва паркану: металевий профіль, дерево, бетон тощо);

- тип самого ділянки і ґрунти на ньому (фактори, від яких залежать тип фундаменту або підстави забору та методи влаштування фундаменту);

- умови проведення робіт з монтажу забору (наявність електроенергії та води на ділянці);

Не залежно від факторів та умов, описаних вище, ми на високому професійному рівні виконаємо всі роботи, пов'язані з будівництвом парканів та огорож в найкоротші терміни на високому рівні якості.

Для монтажу огорож ми застосовуємо як електричний, бензиновий так і акумуляторний інструмент, що дозволяє нам працювати в будь-яких умовах. Наші досвідчені співробітники виконають весь комплекс робіт з влаштування огорожі Вашої ділянки із застосуванням різного обладнання, що дає можливість досягнення відмінного кінцевого результату.

Так само підберемо оптимальний варіант пристрою фундаменту, основи паркану, залежно від типу ґрунту і рельєфу ділянки, де різноманітність типів фундаментів відрізняється в залежності від конструктивних особливостей монтованої паркану. Земляні роботи, які необхідно виконати для якісної заливки фундаменту або цоколя, ми так само беремо на себе, як і вивіз за територію ділянки.