Кошик
117 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380445318875
+380674093070

Прибирання снігу в місті Київ та області при будь-якій погоді

Прибирання снігу в місті Київ та області при будь-якій погоді

Неприємності, які приносить з собою рясний снігопад, добре відомі мешканцям нашого міста. Спочатку пухнастий і красивий сніг збивається в неопрятную масу, що ускладнюють проїзд транспорту та пересування пішоходів. Різкі температурні колі....

Прибирання снігу в місті Київ та області при будь-якій погоді

     Неприємності, які приносить з собою рясний снігопад, добре відомі мешканцям нашого міста. Спочатку пухнастий і красивий сніг збивається в неопрятную масу, що ускладнюють проїзд транспорту та пересування пішоходів. Різкі температурні коливання здатні перетворити напіврідку снігову кашу в небезпечний ожеледь.

     Якщо ви не любите зимовий «екстрім» на власній ділянці, паркування свого підприємства (торгового або бізнес-центру), звертайтеся в нашу організацію. Прибирання снігу в місті Київ, передмістях, районах області виконується силами спеціалізованих снігоприбиральних машин і досвідчених бригад прибиральників. Ми збережемо зимову казку, зробивши її абсолютно безпечною.

     У нашому автопарку – трактори та бульдозери на колісному, гусеничному ходу з різною прохідністю і вантажопідйомністю. Вся техніка регулярно проходить ТО і знаходиться в повністю справному стані. Ми проїдемо навіть туди, куди ніколи не добиралися машини комунальників! Погана погода, що не припиняється снігопад, сильний вітер – не перешкода для наших досвідчених операторів.

Прибирання снігу в кілька етапів

     Зрозуміло, зі сніговими завалами на невеликому просторі можна впоратися самостійно. Однак скільки часу і праці займе розчищення великої автостоянки? Чи Не краще діяти простіше і подати заявку в нашу фірму?

Отримавши сигнал про те, що вам потрібно розчищення, ми діємо наступним чином:

1.      Аналізуємо Ваш ділянку і підбираємо спосіб очищення.

2.      Екскаватором виконується основна прибирання снігу. Він зніме з дорожнього покриття максимальна кількість опадів. Решту снігову масу згрібають до основних отвалам.

3.      Весь зібраний сніг занурюється в кузов самоскида або контейнер (залежить від обсягу опадів). Майданчик залишається абсолютно чистою.

4.      Оптимально, якщо проїзд до об'єкта нічим не ускладнений, а сніговий полігон або снегоплавильный пункт знаходяться недалеко. У цьому випадку самоскид робить менше рейсів, що знижує вартість роботи. Якщо під'їзд ускладнений або полігон знаходиться далеко – ми все одно візьмемося за роботу. Просто знадобиться трохи більше часу.

     Обов'язково повідомте оператору снігоприбиральної машини про місце розташування каналізаційних решіток та люків.

     Бригади наших співробітників оснащені спеціальними снігоприбиральними інструментами, які дозволяють ретельно очистити покриття без освіти на ньому сколів чи тріщин.

Скільки коштує прибирання снігу екскаватором

     На великих площах найбільш виправдана механізована розчищення снігових завалів і заметів. Кваліфікація наших операторів дозволяє віртуозно очищати найбільш складні по конфігурації майданчики. Словом, якщо вам потрібно прибирання снігу екскаватором, трактором, ручна розчищення – звертайтеся до нас.

     Набирайте наш номер, і ми запропонуємо найкращі умови для співпраці. Готівковий і безготівковий розрахунок, абонентське обслуговування та термінові виклики – ми працюємо для Вас кожен день, в будь-яку погоду.

Інші новини
 • Вхідні двері
  Вхідні двері
  У даному матеріалі, ви можете ознайомитися з Вхідними дверима вітчизняного виробництва. Дізнатися особливість сталевих дверей від нашої компанії.
  Детальніше
 • Прибирання, вивіз снігу
  Прибирання, вивіз снігу
  Прибирання, вивіз снігу від компанії ТОВ Компаньйон Плюс проводитися оперативно в Києві та Київській області. Роботи з прибирання і вивезення снігу ми виконуємо цілодобово. Вартість прибирання снігу Вас приємно здивує. Форма оплати готівкова/безготівкова з ПДВ.
  Детальніше