Кошик
110 відгуків
Услуги спецтехники Комплексные работы
+38 (098) 159 0 159
+380 (44) 531-88-75
+380 (67) 409-30-70
Видалення дерев Київ., фото 2Видалення дерев Київ., фото 3Видалення дерев Київ., фото 4Видалення дерев Київ., фото 5

Видалення дерев Київ.

 • Послуга
 • Код: 25-30-50

25 грн

Видалення дерев Київ.
Видалення дерев Київ.
Послуга
25 грн
+380674093070
 • +380 (44) 531-88-75 Стационарный
 • +380 (67) 409-30-70 Kyivstar (Viber)
 • +380 (63) 112-32-32 Life (Viber)
 • +380 (95) 110-11-88 МТС УКРАЇНА
 • +380 (44) 531-55-41 Телефон для жалоб
+380674093070
 • +380 (44) 531-88-75 Стационарный
 • +380 (67) 409-30-70 Kyivstar (Viber)
 • +380 (63) 112-32-32 Life (Viber)
 • +380 (95) 110-11-88 МТС УКРАЇНА
 • +380 (44) 531-55-41 Телефон для жалоб
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Видалення дерев Київ.

Видалення дерев проводиться з різних причин. Як би не шкода було нам здійснювати спіл дерев, але якщо вони становлять небезпеку для матеріальних цінностей і життя людей, то іншого виходу просто немає. Під час сильних дощів з вітром аварійні дерева сильно розгойдуються і можуть впасти на ваш будинок або автомобіль, або на сусідські споруди. Тому необхідно проводити видалення аварійних дерев Київ. Також проводиться видалення дерев з тієї причини, що на місці, де вони ростуть, буде проводитися будівництво будинку або магазину або іншого нежитлової споруди. Іноді замість того, щоб видалити дерево Київ, достатньо провести такий захід, як обрізка дерев Київ і проблема нависання гілок над лініями електропередач або налегание на покрівлю буде вирішена без кардинальних методів.

Регулярно в осінній та весняний період потрібно проводити кронування дерев , щоб надати рослині кращий зовнішній вигляд, омолодити його і розчистити крону для кращого попадання сонячного світла. Такі методи іноді допомагають врятувати дерево від спилювання, особливо це стосується плодових дерев. Часто недосвідчені садівники, невміло доглядаючи за садом, не отримують бажаний урожай і вирішуються на видалення дерев. Існує кілька різних способів обрізки та кронування плодових дерев, щоб отримувати бажаний результат по осені, але за незнання і недосвідченість часто садівники гублять дерева. Потрібно звертатися до фахівців і ваш сад буде радувати вас рясними врожаями.

У наш час жителі столиці із задоволенням перебираються жити за місто. Будівництво будь-якого будинку або дачі починається з підготовки ділянки до земляних робіт і першим ділом проводиться очищення ділянки від рослинності, а саме дерев і чагарників. В залежності від місцевості, вибирається спосіб спилювання дерев. На сьогоднішній день їх декілька, а саме:

 • Валка дерева з природним нахилом – це недорогий спосіб і проводиться спіл з землі. Умовою використання такого способу є вільний простір від будівель і ліній електропередач.
 • Валка дерева з допомогою відтяжки - застосовується, якщо у дерева немає нахилу, тоді альпініст, залазячи на дерево, спилює гілки і закріплює відтяжку, потім спилювання дерева проводиться з землі. Умова теж, що і в першому способі.
 • Удаление дерева частями – производится спил частей дерева и сбрасывание на землю. Это экономически выгодный способ и используется чаще всего даже в ограниченном пространстве.  Один недостаток  -  нанесение урона газону.
 • Удаление дерева с завешиванием частей – самый опасный и дорогой способ, при котором проводится спиливание частей альпинистом на дереве,  снимается макушка дерева и  все  части по очереди опускаются на веревке на землю.  Данный способ  трудоемок и проводится в ограниченном пространстве.

Какой способ применим  к вашему участку, решают специалисты компаний, которые предоставляют такие  услуги,  как удаление деревьев, спиливание, кронирование и подрезка. Наша компания имеет многолетний опыт работ по удалению деревьев. Также мы предлагаем услуги автовышки, если есть возможность подъезда техники к участку. Удаление деревьев с использованием автовышки проводится намного быстрее и безопаснее. На всю технику имеется документация на проезд в центр столицы. В штате компании профессионалы арбористы, которые проведут на любой местности  удаление деревьев кронирование и подрезка, Киев и область  территория на которой вы можете воспользоваться нашими услугами. Наши сотрудники используют в работе современный подручный инструмент. Цены приемлемы и зависят от сложности проведения работ, местности и объемов.

 

 

Характеристики
Користувацькі характеристики
Знищення небажаної рослинностіНа аеродромах, В санітарно-захисних зонах атомних станцій, санітарно-захисних зонах промислових підприємств, На насипах та смуги відчуження уздовж полотна залізниці, На насипах та смугах відводу автомобільних доріг, На магістральних трасах нафто - і газопроводів, Обробка територій біля резервуарів і складських приміщень, У смугах відчуження ліній електропередачі і зв'язку, Навколо стовпів і опор ЛЕП та ЛЗ, Вздовж узбіч зрошувальних каналів, На незаасфальтованою території та вздовж залізничного полотна, Уздовж хлібоприймальних та переробних підприємств
Знищення небажаної рослинності гербіцидами селективного діїКарантинних бур'янів, Бур'янів-паразитів, Гидрофитной рослинності, Смітної рослинності на сільськогосподарських угіддях
Метод знищення небажаної рослинностіМеханічна розчистка
Очищення ділянок від деревціна договірна
Інформація для замовлення
 • Ціна: 25 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner